3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Viimased uudised

Võtke meiega ühendust

3M™ Scotchprint® autokile seeria 1080

01.09.2011

Kõike muud kui tavaline. Anna oma sõidukile lahe ja isikupärane välimus. Need kahekordsed valatud autokiled on saadaval süsinikkiu(carbon) efektiga, matina ja harjatud metalli tekstuuriga ning paljudes värvitoonides. Tekstuursed kiled, mida saate kohe kasutada, lamineerimine ei ole vajalik.

Loe edasi

 

Uued mustrid 3M™ Fasara™ klaasi dekoratiivkiledel

01.09.2011

3M Fasara dekoratiivsed klaasikiled pakuvad uusi innovatiivseid lahendusi ruumi kujundamiseks. Klaaspinnale kantuna loovad need kiled selge söövitatud klaasi efekti, kattes külmad tühjad aknad ja parandades kogu hoone ilmet. Avastage meie uued mustrid!

Loe edasi