Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Taustprojektsiooniekraanid

3M suurepärase nähtavusega taustprojektsioonikiled ja -ekraanid koos projektoritega parandavad kliendisuhtlust ja kommunikatsiooni.

Taustprojektsioonikiled ja -ekraanid

Synergie

Mitmekülgne isekleepuv Vikuiti taustprojektsioonikile muudab poeaknad elavaks brändingu- ja reklaamivahendiks, võimaldades videote, staatiliste piltide ja liikuvate sõnumite projekteerimist otse aknapinnale. Kujutised on nähtavad ja loetavad pika vahemaa tagant ja mis tahes nurga alt, seda isegi kehvades valgustustingimustes. Peale selle saab Vikuiti kilet lõigata mis tahes soovitud kujuks ja suuruseks, näiteks ettevõtte logode või kaubamärkide esitamiseks.

Vikuiti™ taustprojektsioonistendid (PDF: 6,2 MB)

Vikuiti™ taustprojektsiooniekraanid (PDF: 1,3 MB)

Te ei tea täpselt, mida te otsite? Võtke meiega ühendust.

Virtuaalne mannekeen

Virtual Mannequin

Meie virtuaalne mannekeen võimaldab teil efektiivselt reklaamida oma tooteid ainulaadsel ja innovatiivsel viisil, luues põnevust, püüdes tähelepanu ja suurendades müügikohtade läbimüüki. Virtuaalne mannekeen võib võtta ükskõik millise inimkeha või animafilmitegelase kuju või palju teisi mõeldavaid vorme. See sunnib inimesed oma teel korraks peatuma ja võimaldab teil oma sõnumit edastada viisil, mida pole enne nähtud. Sobib suurepäraselt muuseumidele, autode müügisaalidele, vastuvõtulauda, kinodele, igale poole, kus te peate oma külastajatele infot edastama.

Te ei tea täpselt, mida te otsite? Võtke meiega ühendust.

Digitaalsed reklaamikiled T-Mobile ja Intersport poodide akendel Hollandis

3M`i ja POPAI (ülemaailmne kohaturunduse assotsiatsioon) poolt tellitud uurimus näitas, kuivõrd efektiivne on reklaamsõnumite edastamine poe akendel, kasutades selleks 3M Vikuiti™ digitaalseid ekraankilesi.

Loe edasi