3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Sisekujundus

3M pakub nutikaid lahendusi klaasfassaadidele, ustele, vaheseintele, sammastele, lagedele ja seintele, mis muudavad ruumi elavaks. Meie materjalidega on võimalik kiiresti ja efektiivselt ruumi renoveerida ja nende paigaldusjärgne hooldamine on lihtne ja ökonoomne. Iga pind võib muutuda potentsiaalseks projektiks!

Seina viimistlused

Tekstuursed ja loodusdisainiga viimistlused

Tekstuursed ja loodusdisainiga viimistlused

Avastage meie rikkalik valik arhitektuurseid viimistlusi: üle 500 mustri, metallidest tekstiilideni, kividest lakkideni, puidust süsinikuni, sissepressitud mustritest kõrgtehnoloogilisteni. Ideaalne lahendus olemasoleva kujunduse täiustamiseks, hoonete renoveerimiseks, mööbli värskendamiseks, lahendused uksepiitadeni.

3M™ DI-NOC™ siseviimistlusmaterjalid

Soovite regulaarselt uut informatsiooni. Tellige meie uudiskiri.

Seinagraafika

Seinagraafika

Seinagraafika lahendused lühiajalistele, pikaajalistele ja kõigile vahepealsetele rakendustele. Meil on sobivad kiled peaaegu igale pinnale, sealhulgas ebatasased seinapinnad nagu tellistest sein või betoonplokid.

3M™ Scotchcal™ trükikile tekstuuridele IJ8624

Soovite regulaarselt uut informatsiooni. Tellige meie uudiskiri.

Tahvlipind

Tahvlipind

3M toodetega on lihtne seinu ja vaheseinu mis tahes suurusega tahvliks muuta. Võimalik kasutada mitmete erinevate rakenduste jaoks: koosolekuruumis, ülikooli auditooriumis, lasteaias ja koolis, kauplustes ja paljudes teistes kohtades.

3M™ tahvlikile WH-111

3M™ projektsiooniekraan-tahvli kile PWF-500

Soovite regulaarselt uut informatsiooni. Tellige meie uudiskiri.

Klaasi viimistlused

Privaatsus- ja dekoratiivsed rakendused

Privaatsus- ja dekoratiivsed rakendused

Klaas tähendab läbipaistvust, heledust, valgust, värskust ja elegantsi. Seda võib kasutada kommunikatsioonivahendina, kuid seda võib ka kaunistada. Klaas on hoone disainis oluline element. 3M dekoratiivsed klaasikiled sobivad suurepäraselt privaatsuse tagamiseks ja dekoratsiooniks. See on ideaalne lahendus elegantse ja originaalse nüansi lisamiseks kaubanduskeskuste, poodide, restoranide, kontorite, hotellide, tervisekeskuste ja spaade klaaspindadele.

3M™ Fasara™ dekoratiivkile klaasile

3M™ Scotchcal™ trükikile 7725SE-300

3M™ Scotchcal™ trükikile seeria 5525

Soovite regulaarselt uut informatsiooni. Tellige meie uudiskiri.

Aknagraafika

Aknagraafika

Võimalus luua suitsust või härmas kristalliefekti või mitmevärvilisi visuaalseid kujundeid klaasaknale ja vaheseintele. 3M graafikakile lubab loomingulist lähenemist ja pakub innovatiivseid ja toimivaid lahendusi klaasidisainiks graafika, teksti ja eriefektide abil. Need kiled suurendavad akende, uste ja vaheseinte visuaalset mõjuvust ja pakuvad samas privaatsust.

3M™ Scotchcal™ kõrgläbipaistev graafikakila seeria 8150

3M™ Scotchcal™ perforeeritud aknakile 8173

3M™ Scotchcal™ trükikile seeria 7725SE-300

3M™ Scotchcal™ reklaamkile seerias 5525

Soovite regulaarselt uut informatsiooni. Tellige meie uudiskiri.

Uus väljanägemine Orange esindustel Prantsusmaal.

Ettevõtte Orange esinduspoed teevad läbi rabava uuenduskuuri. Selle mobiilioperaatorettevõtte poed saavad uue hingamise tänu mustale granuleeritud pinna efektiga 3M™ DI-NOC™ siseviimistlus materjalidele.

Loe edasi