Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Rakendused

Meil on lai valik graafikalahendusi kõikvõimalike rakenduste jaoks, sealhulgas sõiduki personaliseerimine ja kiletamine, laeva reklaampinnad, valgusreklaamid, arhitektuurilised lahendused, raudteesektori lahendused ja põrandagraafika.

Auto kiletamine

Auto kiletamine

Muutke oma auto isikupäraseks 3M trükikiledega, süsinikkiu/carbon imitatsiooniga või vahetage kilega kogu sõiduki värv millegi originaalse vastu, mida autotööstus ei paku.

Loe veel

Sõidukigraafika

Sõidukigraafika

Buss, tramm, troll, veok, kaubik, jaht või isegi lennuk on suurepärane reklaampind, mille katmine kilega on ühekordne investeering, kuid see kulutus teenib ennast kuhjaga tagasi.

Loe veel

Valgusreklaamid

Valgusreklaamid

Graafika ja valgustuse parimad lahendused: läbikumavad- ja valgust juhtivad reklaamkiled koos meie elastsete alusmaterjalide ja graafikakaitsega - te saate usaldada ja kindlad olla 3M taustavalgustus toodetele.

Loe veel

Kinnisvara graafika

Kinnisvara graafika

3M pakub teile piiramatult võimalusi muuta oma hoone teie visiitkaardiks.

Loe veel

Sisekujundus

Sisekujundus

Interjööri muutmine lihtsast füüsilisest ruumist huvitavaks, inspireerivaks ja külalislahkeks kohaks, vajab sümboolika ja visuaalsete vahendite loovat kasutamist. 3M pakub just sobivaid materjale esteetiliste interjööride ja inspireeriva õhkkonna loomiseks, luues uusi meeldivaid kujundeid seintel, akendel, ustel ja vaheseintel.

Loe veel

Taustprojektsioonistendid

Taustprojektsioonistendid

3M suurepärase nähtavusega taustprojektsioonikiled ja -ekraanid koos projektoritega parandavad kliendisuhtlust ja kommunikatsiooni.

Loe veel