3M kasutab selle saidi puhul küpsiseid. See sait ja 3M-i valitud teenusepakkujad paigutavad teie arvutisse tekstifaile sisaldavaid küpsiseid, et tunda ära teie arvuti ja:

  • muuta teie kogemus 3M-i veebisaitidel isiklikumaks;
  • näidata teile teie huvide järgi valitud reklaame;
  • koguda anonüümset statistilist teavet saidi funktsionaalsuse ja jõudluse paremaks muutmiseks.

Õppige tundma selliste küpsiste aktsepteerimise eeliseid

Teil on võimalik igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, klõpsates lingil Küpsiste eelistused.

Mõned keeldumised ei pruugi toimida teie brauseri küpsiste seadistustest olenevalt. Kui soovite seda tööriista kasutades seadistada keeldumiste eelistusi, peate oma brauseri seadistustes lubama kolmanda poole küpsiseid.

Klõpsates „Nõustu ja jätka” kinnitate, et olete saanud aru vasakul kirjeldatud küpsiste seadistustest ja nõustute nendega.

Nõustu ja jätka

Otse navigeerimise juurde Otse lehekülje navigeerimise juurde Otse põhisisu juurde All 3M.com Site Map

Graafikalahendused

Tootelahendused

3M arendab, toodab ja turustab tooteid, mida kasutatakse graafika valmistamiseks suureformaadiliste graafikatoodete turule.

Rakendused

3M pakub laia valikut graafikalahendusi kõikvõimalikele rakendustele, sealhulgas auto kiletamine, sõiduki personaliseerimine, ettevõtte autopargi reklaamid, valgusreklaamid, kinnisvara graafikalahendused, raudteesektori lahendused ja põrandagraafika.

Aidake oma äri

Tugikeskus, kust saab teavet selle kohta, kuidas 3M isekleepuvaid kilesid kasutada ning garantiiprogrammide ja ICC profiilide kohta.

Tehtud tööd

Vaadake kuidas 3M tooteid on kasutatud ja tutvuge mõne valminud projekti taustinfoga.

 

Rakendused

3M on juhtiv kaubamärgistamise ja reklaamsiltide lahenduste pakkuja. Meil on lai valik graafikalahendusi kõikvõimalike rakenduste jaoks. 3M pakub ka energiasäästlikku valgustust ja valguse juhtimise süsteeme.

Graphic Solutions

Tootekataloog

3M arendab, toodab ja turustab tooteid, mida kasutatakse graafika valmistamiseks suureformaadiliste graafikatoodete turule. Ükskõik, kas te tegelete digitrüki, siiditrüki või siltide valmistamisega - meil on kõige jaoks lahendused.

Vaata kõiki isekleepuvaid graafikakilesid

Kust osta?

Meie toodete ostmiseks või hinnapakkumise saamiseks otsige üles lähim edasimüüja.

Otsi edasimüüjat või graafikavalmistajat

Tehtud tööd

Tutvuge lähemalt tehtud töödega