Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Veikliųjų vaistų sudedamųjų dalių filtravimas (API)

3M siūlo platų modernių sprendimų asortimentą, atitinkantį įvairius farmacijos pramonėje atliekamo filtravimo poreikius. Iš mūsų siūlomo plataus produktų asortimento galima išsirinkti patį tinkamiausią sprendimą ir pritaikyti jį pačioms įvairiausioms reikmėms. Mūsų technologijų ir inovacijų dėka jūs galėsite patobulinti savo gamybos procesus. Veikliosios vaistų sudedamosios dalys (API)

Kuriant mūsų siūlomus sprendimus, pagrindinį dėmesį skyrėme produkto naudojimo paprastumui, sistemos uždarumui, užpildymo patogumui ir eksploatacijos išlaidoms.

Mūsų ekspertai gali jums padėti padidinti efektyvumą šiose srityse:

  • Talpų valiklio filtravimas
  • Talpų ventiliacijos filtravimas
  • Paruošiamasis vandens valymas
  • Katalizatoriaus atstatymas
  • Spalvos pašalinimas
  • Dalelių pašalinimas
  • Baigiamasis ir sterilus filtravimas

3M valymo padalinys puikiai supranta farmacijos pramonės poreikius ir sukūrė būtent šiai pramonės sričiai pritaikytas filtravimo technologijas, kurios siūlo įvairius dažniausiai atliekamų filtravimo darbų sprendimus. Mažų molekulių ir API gamintojai dažnai atlieka agresyvių cheminių medžiagų filtravimą esant aukštoms temperatūroms, todėl 3M siūlo platų filtravimo proceso sprendimų spektrą. Šiuose sprendimuose naudojami produktai, kurie pasižymi optimaliu cheminiu ir terminiu suderinamumu.

Farmacijos pramonės veiklos kontrolės reikalavimai yra griežti, todėl šioje srityje turi būti naudojami aukštos kokybės produktai ir sprendimai, turintys oficialius patvirtinimus, todėl visi 3M farmacijai skirti filtrai yra tiekiami kartu su oficialiai patvirtintais dokumentais, įrodančiais produktų atitikimą visiems keliamiems reikalavimams. Mūsų mokslininkai yra specialiai paruošti, todėl jie gali jums padėti tobulinti procesus, apmokyti personalą, šalinti gedimus ir atlikti specifinių procesų auditą.

3M filtravimo padalinys veikia visame pasaulyje. Jis yra pasiruošęs padėti savo klientams siekti sėkmės.

Korpusai Šiuose sprendimuose naudojami tokie produktai: 3M™ CH korpusai, 3M™ HC korpusai, 3M™ HF korpusai, 3M™ WTB ir 3M™ WTC korpusai.

Daugiau informacijos apie farmacijos pramonėje naudojamus 3M filtravimo sprendimus rasite apačioje. Taip pat čia rasite konkrečius sprendimų panaudojimo pavyzdžius.

Talpų valiklio filtravimas

Labai dažnai API produktų gamyboje yra naudojamos azoto / oro ir anglies dioksido dujos. Gamybos metu yra atliekamos tokios procedūros: talpų vėdinimas, įrangos praplovimas, talpose likusių skysčių šalinimas.

Tam tikrais atvejais pakanka tik pašalinti daleles ir apsaugoti sistemą nuo užterštumo dalelėmis, o kartais yra būtina visiškai pašalinti bakterijas ir kitus oru plintančius organizmus.

Ypač švaraus valymo 3M™ Betafine™ XL filtrų kasetėse naudojama moderni APT (patobulinta klosčių technologija) technologija, kuri padidina darbinį kasetės filtravimo paviršių. 3M™ Betafine™ XL serijos filtrai idealiai tinka dujose esančių kietųjų dalelių šalinimui. Šis sprendimas leidžia sumažinti sistemos matmenis, padidina filtrų tarnavimo laiką. Produktas yra suderinamas su įvairiomis cheminėmis medžiagomis.

filtruose montuojama hidrofobinė PTFE membrana, kuri yra suderinama su įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Didelis filtravimo plotas užtikrina ypač didelį našumą išlaikant žemą kintantį slėgį.

3M™ LifeASSURE™ PFS serijos produktai idealiai tinka steriliam dujų, tirpiklių ir skysčių valymui. Galima rinktis kasetės, mažos kasetės arba kapsulės formos produktus.

Valiklių filtravimas

API medžiagų gamyboje atliekama daug įvairių skysčių filtravimo procedūrų.

3M siūlo platų modernių sprendimų asortimentą, atitinkantį įvairius farmacijos pramonėje atliekamo filtravimo poreikius. Iš mūsų siūlomo plataus produktų asortimento galima išsirinkti patį tinkamiausią sprendimą ir pritaikyti jį pačioms įvairiausioms reikmėms. Mūsų technologijų ir inovacijų dėka jūs galėsite patobulinti savo gamybos procesus.

Kalbant apie tolimesnius procesus ir reakcijų procedūras, iškyla smulkesnio filtravimo (iki sterilizacijos) poreikis. 3M produktų asortimente yra visos dažniausiai naudojamos produktų formos (pvz., maišeliai, vamzdžio arba lęšio formos filtrai, giluminiai plokštės formos filtrai ir klostuotos vamzdelių konstrukcijos).

3M™ NB serijos produktai yra įvairių formų, medžiagų ir tankio, todėl norėdami modifikuoti turimą paruošiamosios talpos filtravimo sistemą, lengvai rasite konkrečiam atvejui tinkamiausius produktus.

Valomos, iš nerūdijančio plieno pagamintos metalinės filtro kasetės yra specialiai sukurtos didelio klampumo, koncentruotų, koroziją sukeliančių skysčių apdirbimui esant aukštai temperatūrai.

3M™ Micro-Klean™ D filtro kasetės naudojamos agresyvių tirpiklių filtravimui. Šios kasetės yra gaminamos iš medvilnės užpildo ir 316 markės nerūdijančio plieno šerdies.

Sudėtingesniais atvejais, kai reikia gauti grynesnes medžiagas, galima naudoti produktą 3M™ Betafine™ XL. Ypač švaraus valymo filtrų kasetėse naudojama moderni APT (patobulinta klosčių technologija) technologija, kuri padidina darbinį kasetės filtravimo paviršių ir smarkiai padidina filtro tarnavimo laiką. Rezultatas: mažesnis sunaudojamų kasečių kiekis, mažiau gamybos linijų prastovų, mažesnės bendros eksploatacijos išlaidos.

3M™ Betapure™ NT-P. Šiame produkte puikiai tarpusavyje dera gilaus filtravimo struktūra ir unikali forma. Tai leidžia padidinti filtruojamos medžiagos srautą ir pailginti filtro kasetės tarnavimo laiką. Visi 3M™ Betapure™ NT-P filtrai gaminami iš polipropileno. Tai yra idealus produkcijos serijos filtravimo sprendimas, kai galimas smarkus medžiagos užterštumas.

Produktų 3M™ Zeta Plus™ SP grupėje yra lęšio formos gilaus valymo filtrai, gaminami iš celiuliozės. Filtravimo medžiaga mechaniniu būdu sulaiko nešvarumus. Taip pat filtre yra naudojamas elektrokinetinis sugėrimo procesas. 3M™ Zeta Plus™ SP serijos produktai yra skirti farmacijos pramonei. Jie gali būti naudojami tirpiklių ir reakcijoms naudojamų medžiagų filtravimui. Be įprasto filtravimo, plokščias filtro paviršius gali sulaikyti didelius kietųjų dalelių kiekius (pvz., aktyvuota anglis, druskos ir katalizatoriai). Filtro kasetėje naudojamos inertinės medžiagos užtikrina puikų jo suderinamumą su įvairiomis cheminėmis medžiagomis.

Paruošiamasis vandens valymas

Farmacijos gamyklos dažniausiai sunaudoja didelius vandens kiekius. Visas gamyboje naudojamas vanduo turi būti filtruojamas.

3M™ 740B filtrų kasetės yra geriausias sprendimas norint atlikti didelio vandens kiekio paruošiamąjį valymą. 3M™ 740B serijos produktuose naudojama 3M patentuota radialinių klosčių technika, užtikrinanti ypač didelį ir efektyvų filtravimo plotą.

Katalizatoriaus atstatymas

Moderniuose API gamybos procesuose turi būti naudojami didesni metalo katalizatorių kiekiai, kuriuos reikia atstatyti pasibaigus procesui. Atstatymas gali būti atliekamas dviem būdais: pašalinant kietąsias daleles arba ištirpusių katalizatoriaus druskų prapūtimas užtikrinant atitikimą FDS grynumo reikalavimams.

Produktų 3M™ Zeta Plus™ SP grupėje yra lęšio formos gilaus valymo filtrai, gaminami iš celiuliozės. Filtravimo medžiaga mechaniniu būdu sulaiko nešvarumus. Taip pat filtre yra naudojamas elektrokinetinis sugėrimo procesas. 3M™ Zeta Plus™ SP serijos produktai yra skirti farmacijos pramonei. Plokščias filtro paviršius užtikrina neprilygstamą efektyvumą ir sulaiko didelius kietųjų dalelių kiekius (pvz., aktyvuota anglis, druskos ir katalizatoriai). Filtravimo medžiagos rišančioji derva taip pat sugeria ištirpusius nešvarumus. 3M gali atlikti Zeta Plus filtravimui naudojamos medžiagos modifikacijas ir filtrus pritaikyti kitokių cheminių medžiagų sulaikymui (pvz., specialiai apdirbtas kvarcas, iš skysčio galintis pašalinti tam tikrus metalų junginius).

CUNO™ CTG sistema yra autonominė ir paruošta naudoti sistema, kurios filtrai yra sustatyti specialiame įdėkle. Šioje uždaroje sistemoje naudojamos vamzdžio formos filtro kasetės (žr. viršuje). Įdėklas sistemai suteikia universalumo ir sumažina operatoriaus ekspozicijos pavojų.

Priedai ir netirpių medžiagų sulaikymas

API medžiagų gamyboje yra atliekamas priedų ir netirpių medžiagų šalinimas.

3M™ NB serijos filtrų maišeliai atitinka visus tokio pobūdžio filtravimui keliamus reikalavimus. Jų talpa yra didesnė, todėl filtro maišelio viduje sulaikomos kietosios dalelės. Maišeliai gaminami iš didelio efektyvumo pluošto. Gamyboje nenaudojami klijai ir rišančios medžiagos.

3M™ Zeta Plus™ SP serijos lęšio formos filtrai yra alternatyvus sprendimas atliekant priedų ir netirpių dalelių filtravimą. Šio tipo filtrus naudojant didelių kietųjų dalelių kiekių sulaikymui, šios dalelės yra sulaikomos atskirų celių tarpeliuose.

Kiekvienoje celėje yra du 3M™ Zeta Plus™ SP medžiagos diskai, atskirti vienas nuo kito polipropileno pertvarėle. Šios pertvarėlės padidina apdirbamo skysčio srautą. Kiekviename diske esantys vidinių pertvarėlių sutvirtinimai ir papildomas difuzeris užtikrina optimalų filtro darbinio paviršaus panaudojimą ir išlaiko filtro sandarumą visą jo eksploatacijos laikotarpį (filtravimo ciklą).

Spalvos pašalinimas - organinių medžiagų sulaikymas

Aktyvuota anglis yra plačiai naudojama farmacijos pramonėje. Jos pagalba iš API medžiagų tirpalų (prieš kristalizaciją) yra šalinamos dažančiosios medžiagos, mažinamas ištirpusių homogeninių katalizatorių kiekis ir sulaikomos organinės medžiagos (pvz., pesticidai ir augalų ekstraktai).

Aktyvuotos anglies sulaikymo matricoje procesas

Aktyvuotos anglies sulaikymo matricoje procesas

3M™ ZetaCarbon serijos filtrų standžioje celiuliozės ir dervos matricoje yra sulaikoma aktyvuota anglis, kai pro filtrą yra leidžiamas skystis.

Pro šiuos filtrus, turinčius 3 skirtingo tankio medžiagas, praeina skirtingo klampumo skysčiai. Pasirinkus vieną iš 5 skirtingų anglies tipų, filtrai gali sulaikyti įvairių rūšių priemaišas. Be kataloge nurodytų produktų, įmonė 3M turi galimybę pagal konkretų naudojamos anglies tipą parinkti būtent jūsų poreikius atitinkančią filtravimo medžiagų sudėtį. Tokios sudėties filtrai smarkiai sumažina būtinybę pakartotinai tikrinti taikomą procesą miltelių formos aktyvuotos anglies (PAC) papildymo metu.

3M™ ZetaCarbon turi daug privalumų. Šio produkto pagalba galima optimizuoti procesus, padidinti gamybos našumą, gauti grynesnį produktą, sumažinti apdirbimo etapų skaičių, padidinti operatorių saugumą ir sumažinti aplinkos taršą.

Paruošiamasis dalelių šalinimas iš žaliavos arba galutinio produkto

Produktai 3M™ Betafine™ XL, 3M™ Betafine™ PPXL ir 3M™ Betafine™ T yra didelio efektyvumo tirpalai, skirti ekonomiškam ir optimaliam dalelių sulaikymui bei galutinės sterilizacijos membranos filtro apsaugai.

Visos 3M™ Betafine™ PPXL ir 3M™ Betafine™ T ir polipropileno filtrų kasetės turi didelį filtravimo paviršių, todėl smarkiai sumažėja kintantis slėgis ir pailgėja produkto tarnavimo laikas. Didesnis filtravimo paviršius taip pat užtikrina mažesnius produkto matmenis ir sumažina bendras eksploatacijos išlaidas.

3M™ Betafine™ T kasetėse naudojama klostuotos celiuliozės filtravimo medžiaga, kuri pasižymi geresniu suderinamumu su cheminėmis medžiagomis, todėl tokio tipo filtrus galima naudoti ekstremaliomis sąlygomis. Šie filtrai taip pat pasižymi dideliu sulaikymo efektyvumu naudojant juos smulkių anglies dalelių šalinimui.

3M™ LifeASSURE™ PLA arba 3M™ LifeASSURE™ PNA serijos filtrai, idealiai tinkantys paruošiamajam filtravimui prieš sterilizaciją arba baigiamajam filtravimui, kai vaistų medžiaga turi būti sterilizuojama apdirbant temperatūra (autoklavo įrenginyje ar pan.).

3M™ LifeASSURE™ PLA sudėtyje yra modernizuota, sutankinta nailono 6.6 membrana. 3M™ LifeASSURE™ PNA tipo filtruose naudojama PES membrana. Abiejų tipų produktai gali būti tiekiami įvairiuose standartiniuose pramonės formatuose, tinkančiuose naudoti kapsulėse arba kasetėse.

Norėdami aptarti šių produktų panaudojimo galimybes arba specialius reikalavimus, kreipkitės į vieną iš mūsų specialistų Susisiekite su mumis