Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Klijavimas naudojant klijus

Norint išgauti geresnį produktų dizainą, šiandieniniai konstruktoriai ir technologai vis labiau pasitiki klijais. Klijų pagalba taip pat galima padidinti gamybos efektyvumą ir pagerinti galutinio produkto savybes. Įmonė 3M yra gerai žinoma kaip plataus klijų asortimento gamintoja, galinti pasiūlyti produktą, atitinkantį netgi paties reikliausio kliento poreikius.

Klijavimas naudojant klijus

3M klijai suklijuoja tarpusavyje elementus ir tuo pat metu sandarina jų sujungimą, todėl jais galima klijuoti įvairias medžiagas (pvz., metalus, kompozitines medžiagas, stiklą, plastiką ir pan.). Klijai suteikia puikią apsaugą nuo korozijos. Priešingai negu mechaniniai tvirtinimo elementai, šio tipo sujungimas yra lengvas ir efektyvus.

Baldų klijavimas ir apmušalų tvirtinimas

3M Scotch-Weld Reactive PUR karšto lydymo klijai užtikrina didelį efektyvumą. Šiais klijais galima greitai suklijuoti baldų elementus, pagamintus iš medienos, metalo arba stiklo. Be to, jais galima klijuoti įvairius dekoro elementus.

Išspausti ir atvėsę karšto lydymo klijai užtikrina tvirtą ir patikimą sujungimą.

Plonų dangų ir mažo paviršaus įtempimo plastikų klijavimas

3M Scotch-Weld akriliniai klijai DP8005 ir DP8010 yra skirti sunkiai klijuojamų, mažo paviršaus įtempimo plastikų sujungimams (pvz., polietilenas ir polipropilenas). Šiems klijams nereikia grunto ir specialaus paviršiaus paruošimo.

Visiškai skaidraus plastiko klijavimas

3M Scotch-Weld akriliniai klijai DP804 skaidrių medžiagų sujungimams suteikia stebinantį vizualinį efektą.

Klijus galima naudoti plastiko (pvz., PMMA, PC ir pan.) bei metalo sujungimams. Šie klijai turi silpnesnį kvapą.

Klijais galima užpildyti netgi nedidelius įbrėžimus ir tokiu būdu atstatyti estetinį komunikacijos ekranų ir ženklų vaizdą.

Didelio efektyvumo struktūrinių paviršių sujungimas naudojant epoksidinės dervos klijus

Struktūrinių epoksidinės dervos klijų sudėtis užtikrina didelį, sudėtingomis sąlygomis naudojamų sujungimų atsparumą (pvz., aviacija / kosmonautika, automobilių gamyba ir kitos pramonės šakos).

Purškiami klijai: greitas panaudojimas didelis efektyvumas

3M purškiami klijai yra paprasti naudoti, jie tiekiami aerozolio balionuose. Jie nereikalauja techninės priežiūros ir idealiai tinka universaliam naudojimui (pvz., kietos putos, metalo, medienos, plastiko ir kt. medžiagų klijavimas).

Purškiami, vandens pagrindu gaminami klijai

3M Scotch-Weld vandens pagrindu gaminami klijai yra naudojami baldų gamyboje (klijuotų plokščių, drožlių plokščių, MDF, faneros ir kietos putos klijavimas).

Universalūs klijai, kurių sudėtyje nėra tirpiklio, atitinka aplinkos apsaugos reikalavimus. Juos patogu naudoti.

Struktūrinių paviršių sujungimas naudojant akrilinius klijus: universalu ir efektyvu

Klijai yra efektyvūs plastiko, metalo, medienos, stiklo ir kitų medžiagų sujungimams. Ši produktų linija taip pat pasižymi unikaliomis savybėmis: skaidrumas ir atsparumas kaitrai.

Greitas ir paprastas prekybos stendų, reklaminių ženklų ir nedidelių dėžių klijavimas.

To discuss any of these applications or your specific requirements please contact us