Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

3M™ ZetaCarbon panaudojimas farmacijos pramonėje

Miltelių formos aktyvuota anglis (PAC) jau daugelį metų yra naudojama farmacijos pramonėje (API). Ši medžiaga yra skirta farmacijos pramonės procesų metu šalinti įvairius nešvarumus. Šie nešvarumai dažniausiai būna pašaliniai spalvoti produktai, ištirpę katalizatoriai arba kitos sudėtinės medžiagos.

Miltelių formos aktyvuota anglis (PAC) gaminama cheminiu arba aktyvavimo garais metodu. Taikant aktyvavimo garais metodą gaunamas didesnis mikroporų (> 100 nm) ir mezoporų (nuo 100 nm iki 1 µm) skaičius. Cheminio aktyvavimo procedūros metu gaunamas didesnis makroporų (> 1 µm) struktūrų skaičius. Kruopščios PAC medžiagos aktyvavimo būdo atrankos dėka galima tiksliai parinkti optimalią valymo medžiagos formą, pritaikytą tam tikrų dalelių pašalinimui.

Be aktyvavimo būdo, PAC medžiagos sulaikymo efektyvumą lemia aktyvios anglies dalelių skaičius bei kiti apdirbimo parametrai (pvz., kontakto laikas, temperatūra, pH vertė ir nešvarumų koncentracija).

PAC medžiaga iki šiol yra naudojama įvairių tirpalų spalvos panaikinimui ir nešvarumų sugėrimui, tačiau GMP reikalavimai daugelį farmacijos produktų gamintojų verčia susirūpinti dėl miltelinės formos anglies panaudojimo ateityje.

Tradiciškai šį procesą sudaro PAC medžiagos įvedimas, išmaišymas ir jos pašalinimas filtruojant. Tai operatoriams kelia daugelį sveikatos ir saugumo pavojų, susijusių su panaudotos PAC medžiagos pašalinimu. Panaudotą anglį sudėtinga apdirbti ir utilizuoti. Visada išlieka smulkių anglies dalelių patekimo į galutinės kristalizacijos etapą. Tokiu atveju reikia atlikti brangiai kainuojančią perdirbimo procedūrą arba netgi utilizuoti visą paruoštą vaisto medžiagą.

Atsižvelgiant į farmacijos pramonės įmonių poreikius, 3M filtravimo sprendimų padalinys iš principo pakeitė PAC medžiagos surinkimo procedūrą naujajame 3M™ ZetaCarbon asortimente, kurį sudaro daugiau kaip 40 skirtingų tipų anglis ir jos modifikacijos. Toks platus asortimentas yra būtinas, kadangi pagrindinė medžiaga ir jos aktyvavimo metodas nulemia jos efektyvumą. Šiuo atveju nepakanka vien tik reguliuoti PAC medžiagos kiekį.

GMP reikalavimus taiko daugelis kontroliuojančių institucijų. Norint užtikrinti šių reikalavimų laikymąsi, daugelis įmonių pradėjo naudoti 3M ZetaCarbon sistemą, kadangi filtravimo matricos pagalba surinkta PAC medžiaga sumažina daugelį pavojų, leidžia padidinti gamybos našumą ir sumažinti išlaidas.

ZetaCarbon yra lęšio formos kasetė, kuri surenka PAC medžiagą. Ši kasetė sukuria stabilų ir sunkiai praeinamą kanalą, pro kurį priverstinai nukreipiamas užterštas skystis. Nešvarumai ir aktyvuoti PAC medžiagos elementai yra sutankinami, todėl padidėja filtravimo efektyvumas ir bendras PAC medžiagos / nešvarumų sulaikymo efektyvumas.

Šio produkto pagalba sumažėjo su sveikata ir saugumu susiję pavojai, kadangi naudojant sandarias sistemas nebeliko PAC medžiagos dulkių išsiskyrimo pavojaus, sumažėjo operatoriaus kontakto su aktyviais vaistais ir karštais toksiniais tirpikliais, kurie dažniausiai yra naudojami farmacijos pramonėje, galimybė.

Nuo šiol gamybos procesai yra švaresni, todėl atskirų produkto partijų valymas yra lengviau valdomas, gaunama aukštesnė produkto kokybė. Taip pat smarkiai sumažėjo smulkių anglies dalelių patekimo į galutinę vaistų medžiagą pavojus.

Tai leidžia padidinti gamybos našumą, sumažina brokuotų partijų kiekį ir jų užteršimo tirpikliais pavojų. Visų šių veiksnių dėka padidėja efektyvumas ir sumažėja bendrosios gamybos išlaidos.

Norėdami aptarti šių produktų pritaikymo specialiems jūsų poreikiams galimybes, kreipkitės į mūsų specialistus. Susisiekite su mumis