Šioje svetainėje „3M“ naudoja slapukus Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimą pateikta mūsų privatumo politikoje. Su slapukais susijusias nuostatas galima bet kuriuo metu tinkinti, spustelint nuorodą „Slapukų nuostatos“ šio tinklalapio poraštėje.

Spustelėdami „Sutinku ir tęsti“ jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus savo kompiuteryje

Sutinku ir tęsti

Pereiti į pradinį naršymą Pereiti į tinklapio naršymą Pereiti į pagrindinį turinį All 3M.com Site Map

Automobilių poliravimas

Nedidelį 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut Plus mišinio (50417) kiekį užtepkite ant naujos detalės paviršiaus.

Abrazyvinė pasta

Užlašinkite pakankamą 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut Plus abrazyvinės pastos (50417) kiekį ant paruošto poliruoti paviršiaus. Jeigu naudojate naują, dar sausą poliravimo padą, užlašinkite poliravimo pastos ir tiesiai ant pado, kad jis būtų pakankamai sudrėkintas.

Priglauskite poliravimo kempinę prie poliuojamo ploto ir įjunkite įrankį. Poliruokite vidutiniškai spausdami, kol panaikinsite subraižymus.

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

3M stipraus blizgesio poliravimo padelį (50488) uždėkite ant rotacinės poliravimo mašinos. Ant padelio užtepkite 3M™ Perfect-it™ III Extra Fine mišinio (80349).

Poliravimo pasta

3M™ Perfect-it™ III Extra Fine poliravimo pasta (80349) yra skirta naudoti su poliravimo įrankiu ir 3M™ High Gloss poliravimo kempine (50488), siekiant pašalinti smulkius subraižymus, atsiradusius naudojant abrazyvinę pastą. Priglauskite poliravimo kempinę prie poliuojamo ploto ir įjunkite įrankį. Pradėkite poliruoti vidutiniškai spausdami, poliroliui džiūnant mažinkite spaudimą. Poliruokite, kol paviršius pradės blizgėti.

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

Ant automobilio paviršiaus užtepkite 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ SE mišinio (50383).

Hologramas šalinanti pasta

3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ SE Hologramas šalinančią pastą (50383) prieš naudojimą gerai suplakite ir užlašinkite pakankamą kiekį ant paruošto poliruoti paviršiaus. Vienu metu poliruokite ne didesnį kaip 0,5 m2 paviršiaus plotą.

3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ poliravimo kempinę (50388) naudokite vidutiniškai spausdami - taip pašalinsite įbrėžimus ir hologramas.

Pastaba: Baigę poliruoti paviršių nuvalykite su 3M™ Perfetc-it™ Ultrafina™ mikropluošto šluoste (50486).

Atsisiųskite poliravimo proceso atmintinę

Norėdami gauti daugiau informacijos arba aptarti specifinius poreikius Susisiekite su mumis